Yukarı Çık

VTT SAĞLIK TURİZM ORGANİZASYON VE DANIŞMANLIK LTD. ŞTİ. HAKKINDA

Türkiye, tarih boyu doğal zenginlikleri, tarihi geçmişi, sosyal yapısı, sunduğu fırsatlar ve güçlü duruşu sayesinde yabancıların ilgisini çekmiştir. Jeopolitik konumu sayesinde kültürlerin ve coğrafyanın kesişme noktasındadır. Kozmopolit zenginlik ve farklı kültürlerin harmanıyla ulaşım kolaylığı birleşince Türkiye turizm için ideal bir nokta haline geldi.
Son yıllarda sağlık turizmi de Türkiye için yükselen bir alan. Sunduğu fiyat/kalite dengesi ve sağlık turizmi sektörünün dünya standartlarındaki oyuncuları sayesinde Türkiye bu alanın öncüsü olmaya başarmıştır.
Kültürel benzerlik, yeme-içme sıkıntısının olmaması, ibadet kolaylığı ve vize serbestisi sayesinde Türkiye sağlık turizmi konusunda Arapça konuşan hastalar için ideal bir ülke haline gelmiştir.
VIP Treatment in Turkey, özellikle Arapça konuşan hastaların Türkiye’de sağlık turizmi aracılığıyla en iyi hastanelerde tedavi olmasına odaklanmıştır. Yetkin çalışanlar, lehçe farklılığı konusunda sorun yaşatmayan çevirmenler, sorunsuz vize, yolculuk ve transfer işlemleri ile tedavi olacak kişilerin Türkiye’de geçirdiği sürenin sorunsuz olması için VTT çalışır.
VIP Treatment in Turkey, tedavi için Türkiye’ye gelen kişileri ve refakatçilerinin Türkiye’deki ziyaretinin VIP bir şekilde geçmesi için hiçbir şeyi şansa bırakmaz.

Tıbbi Danışmanlık

Bilgilendirme için 24 saat içinde dönüş yapıyoruz.

Tedavi Hizmetleri

Hastanın uygun ve doğru tedaviyi alması için tüm detayları veriyoruz.

Transfer Hizmetleri

Hastanın ve yakınlarının uçaktan inmesinden itibaren hastane, otel, havalimanı ve gezi yerlerine olan transferini sağlıyoruz.

Yolculuk Hizmetleri

Tedavinin başlangıç zamanına göre biletleme işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Konaklama Hizmetleri

Hastanın ve yakınlarının Türkiye’de geçirdikleri süre boyunca kaliteli ve sorun yaşamayacakları otellerde konaklamasını sağlıyoruz.

Tercümanlık Hizmetleri

Refakatçilerimiz anadili Arapça olan ve Türkçe yetkinliğine sahip yardımsever VIP Treatment in Turkey çalışanlarıdır. Hastanın ve yakınlarının her an yanında olarak iletişim problemi yaşamalarının önüne geçiyoruz.

Gezi Programları

Tedavi programına uygun olacak şekilde, misafirlerimizin tedavi için geldikleri şehrin en özel noktalarını ziyaret etmelerini sağlıyoruz.

Vize İşlemleri

Vize alım işlemlerinin tüm aşamalarında yanınızdayız.

BAŞVURU FORMU